Bu yıl (şu ana kadar) 1 numaraya yükselen 15 şarkı.

yüzelli

New member
▶
Dinlemek Spotify, Apple Müzik veya YouTube

8. Teddy Yüzüyor: “Kontrolü Kaybetmek”

Duygulu bir vokal, blues tonlu bir ilerleme, birkaç dalgalı akor – Güneyli şarkıcı-söz yazarı Teddy Swims, “Terapi Hariç Her Şeyi Denedim (Bölüm 1)” adlı ilk albümündeki bu atılımıyla büyük ikramiyeyi vurdu.

▶

9. Future, Metro Boomin ve Kendrick Lamar: “Böyle”

Yılın tartışmasını başlatan şarkı. Kendrick Lamar, Atlanta'lı rapçi Future ve yapımcı Metro Boomin'e 2024'teki ilk ortak albümleri olan “We Don't Trust You”da, tehditkar sentezler ve Rodney-O'nun “Evertained Bass” şarkısından bir örnek ve Joe Cooley'e Drake'e birkaç tokat atarak katıldı. ve J. Cole.

▶

10. Hozier: “Çok tatlı”

İrlandalı şarkıcı-söz yazarı Hozier ilk 1 numaralı hitiyle yeniden ilgi odağı oldu (ister inanın ister inanmayın, “Beni Kiliseye Götür” yalnızca 2 numaraya ulaştı!). “Too Sweet”, “Lose Control” ile aynı ligde ve tutkulu, blueslu vokallere sahip.

▶

11. Taylor Swift'in feat. Post Malone: ”İki Hafta”

“İşkence Gören Şairler Departmanı” kısa ama dramatik bir ilişkinin bu canlı anısıyla başlıyor. (Belki de buna uygun olarak, single listesinin zirvesinde iki kısa ama dramatik hafta geçirdi.)

▶

12. Kendrick Lamar: “Bizim gibi değil”

Görünen nakavt Mayıs ayında Hardal ritmiyle geldi (Soundwave ve Sean Momberger'in ek prodüksiyonuyla). Lamar, Juneteenth konserinde ritmi beş kez seslendirerek kutlama yaptı.

▶

13. Post Malone feat. Morgan Wallen: “Biraz Yardım Aldım”

Post Malone, türün megastarlarından biri olan Morgan Wallen'ın yer aldığı country albümünün bu akılda kalıcı ilk tadıyla baş sanatçı olarak 1 numaraya ulaştı. Çift, bozulan bir ilişkiden ve eski sevgililerinin suçu nasıl paylaşmak zorunda kaldıklarından bahsediyor.