Helen Mirren, Lucy Liu ve Shazam’da kötü niyetli tanrıçaları oynamanın keyfi

yüzelli

New member
En sevdiğiniz film kötü adamlarından bazıları kimler?

LİÜ
Bir süper kahraman filminde yer alan kişi, akıl hastası veya başka türlü olan ve dışlanan ve ardından bir güç konumuna yükselen Joker’dir. Sinema onları her zaman kötü olarak doğmuş insanlar olarak tasvir etmez – bu, hayatta kalmak için bir şeye dönüşen biri kadar ilginç değildir. Bu savaş ya da kaç, onların dünyadaki yolculuğu olur. Ne yazık ki çoğu zaman sadece başkalarına karşı yıkım veya acı ile.

MİRREN Richard III’ü oynayan Ian McKellen’in tüm zamanların en büyük süper kötü adamlarından biri olduğunu söyleyebilirim. “Şimdi memnuniyetsizliğimizin kışı / York güneşi altında harika bir yaz.” O ilk monologunda kötü niyetini açıklıyor: “Hepinizden nefret ediyorum ve edeceğim. [expletive] O. Sadece beni izliyorsun.”

Shakespeare, bir süper kötünün görkemli retoriği için harika bir hazırlık gibi geliyor. Bu tarzın çoğu geri gider.

MİRREN
Geçen gün insanların ezberledikleri o harika eski şiirlerin süper kahraman hikayeleri olduğunu düşünüyordum: süper güçleri olan ve bütün bir orduyu öldürebilecek adamlarla ilgili. Kılıçlarının herkesi kestiğine dair harika açıklamalar var. Bunlar tamamen süper kahraman hikayeleri. Süper kahraman filmlerinin neden sonsuza dek başarılı göründüğünü merak ediyordum ve “Tabii ki bunlar insanların binlerce yıldır birbirini eğlendirmek, heyecanlandırmak ve korkutmak için anlattığı hikayeler” diye düşündüm.

Hespera ve Calypso’nun aksiyon figürleri var mı?

LİÜ
Tam kıyafetlerimizle bu Funko Pop’larımız var.

MİRREN Yaparız? Güzel, bir tane istiyorum.

LİÜ Rachel üçümüzün bir fotoğrafını gönderdi ve “Sanki takılıyoruz” dedi ve ben de “Evet, Covid sırasında, çünkü hepimiz kutulardayız” dedim. , bu yüzden artık bunun gerçek olduğunu biliyorum, proje artık franchise edildi.

Lucy, oğlun filmi izledi mi?

LİÜ
O 7 yaşında ve ona dedim ki, “Filmde çok fazla korkutucu şey var.” “10 yaşıma gelene kadar bekleyeceğim” dedi, Helen’e takıntılı ve o zamana kadar 5, onunla evleneceğini söyledi. O her yaş için büyülü.