Lauren Ambrose sadece Fransız palyaço okuluna gitmek istiyor

yüzelli

New member
4

Sirk D’Hiver

Sadece Paris’teydik ve Fransız sirkindeydik ve yaptığımız en iyi şey buydu. Grup harikaydı, oyunculuklar harikaydı. Palyaçoluk hayatımda gördüğüm en büyük şeydi. O kadar tuhafım ki, sessiz hikaye anlatımlarında harika olan palyaçolar beni çok etkilediği için ağlayan tek kişi bendim. Sanırım Fransız palyaço okuluna gitmeliyim. Temelde tek yapmak istediğim Fransız sirkinde palyaço olmak.

5

Bahçıvanlık

Hayatımın ve yılımın büyük bir parçası. Geçen yıl Servant üzerinde çalışırken, geceleri kafa meşalesi ile eve koşarak tohum ektiğim zamanlar oldu. Eşyaları getirmem gerektiğini düşündüm! Alçakgönüllü bir çabaydı, belki de en alçakgönüllü olanı. Bahçenin mevsimler boyunca nasıl değiştiğini izlemek bile harika bir şey. Salatanın olduğu ilk gün kutsal bir gündür çünkü gerçekten onun gibisi yoktur. Sanki bambaşka bir yemek, bahçeden marul.

6

Christa Tippett

Temel olarak, artık hayatımı “On Being” olmadan hayal edemiyorum. O benim için çok ilham kaynağı ve onun gazetecilik tarzının, röportaj tarzının bir sohbet olmasına bayılıyorum. Krista alanı tutar ve sessizlik yaratır. İş için seyahat etmek benim için gerçekten önemliydi. Araba kullanmaktan gerçekten bıktım ve bazen aynı bölümü tekrar tekrar oynuyorum ve aklımdan çıkıp gitmesine izin veriyorum.

7

çocuk kitabı

Çocuklarımız artık biraz daha büyük – 10 ve 16 – ama evimizin etrafında binlerce kez okuduğumuz kitaplar var. Bazıları DNA’mıza o kadar yerleşmiş ki bazen çocuk kitaplarında konuşuyoruz, öyle ki bunun hangi kitaptan olduğunu kimin tahmin edebileceğine dair bir oyun oynuyoruz. Astrid Lindgren’den “Pippi Longstocking”, Arnold Lobel’den “Frog and Toad”, Maurice Sendak’tan “In the Night Kitchen” – ailemizde bunlar sadece kelimeler değil, aynı zamanda resimlerdir.

8.

İnsan Teknolojisi Merkezi

Bu organizasyonun arkasındaki insanlar, toplum olarak insanların yaşamları ve demokrasileri için sağlıksız ve yıkıcı olabilecek teknolojiyle daha sağlıklı bir ilişki kurabileceğimiz konusunda iyimser. Yaptıkları iş için çok minnettarım, özellikle de bir gencin ve bir genç adayının annesi olarak.

9

minnettar hayat

Teknolojiden ne kadar kaçınsam da, orada oldukça harika şeyler var. Doruk noktası, şükran duymanın ve tüm küçük, minik anların farkına varmanın hayatın anahtarı olduğunu iddia eden Avusturyalı bir keşiş tarafından oluşturulan müteşekkir.org’dur. Her türlü harika uygulama ve video, kutsama ve meditasyon var. Benim için bir sabah ritüeli, ya da olabildiğince yakın, kelimeyi gün için düşünmektir. Harika interweb deneyimlerinden biri.

10

kediler

Her zaman kedilerimiz oldu; Çocuklarıma ve bana nazik olmayı öğrettiniz. Küçük bir ev kedisinin bir aslan veya kaplanla tamamen aynı davranışa sahip olmasına bayılıyorum. Bir avcıyla yaşama fikrini seviyorum. Ve çok komikler. Her kedinin çok farklı bir kişiliği vardır. Dünyadaki yaşamın, dünyada kedi yavrularıyla yaşama yeteneğini içerdiği için çok minnettarım.