Taylor Paige, Jung'dan daha fazlasını okumaya hazır

yüzelli

New member
Yeni “Beverly Hills Polisi: Axel F” filminde Taylour Paige, Eddie Murphy'nin kızı Jane Foley'i canlandırıyor. Ancak 33 yaşındaki oyuncu, Murphy'nin yönettiği başka bir film dizisini izleyerek büyüdü.

“'Çılgın Profesör' – Çocukluğumda bu filmi muhtemelen VHS'de yaklaşık 200 kez izlemişimdir” dedi.

Daha önce 2021 yapımı “Zola” filminde başrolde yer alan Paige, “Onunla birlikte çekim yaptığım neredeyse her gün her satırını okudum” diye ekledi. “Şu gibi pek çok sorum vardı: 'Altı ila sekiz kişiyi inandırıcı bir şekilde nasıl oynarsınız?'”

Miami'de yaşayan Paige, “It”in ön filmi “Welcome to Derry”yi çektiği Toronto'dan arıyordu. Bu dizi de daha önce onun tarafından bilinmiyordu; ne Pennywise filmlerini izlemişti ne de Stephen King'in her şeyi başlatan 1986 tarihli romanını okumuştu. “Ben korkak bir kediyim” dedi.

Palyaço korkularına aşina olmasa da klasik sinema, Gnostisizm ve Jung psikolojisi hakkında bilgi edinmeyi seviyor. Bunlar konuşmadan düzenlenmiş alıntılardır.

1

Magnezyum hapları

Seyahat etmek zorunda kaldığımda, jet lag yaşadığımda veya sete erken çıkıp tamamen farklı bir saat dilimindeyken yatmam gerektiğinde magnezyumun gerçekten faydalı olduğunu düşünüyorum. Ayrıca sindirimi artırmaya yardımcı olur ve sinir sistemini düzenler.

2

yürüyüşleri

Bacaklarım olduğu ve yürüyebildiğim için çok minnettarım ve bunu hafife almıyorum. Her gün üç ila beş mil yürüyorum. Bunu ilham verici buluyorum. Gözlemleyebilir, özümseyebilir ve var olabilirsiniz. Müzik dinliyorum, özellikle de şimdilerde Gnostik yazıları. Beni koşmaya zorlayan köpeklerim var (Aretha, bir pit bull, Baba Joo, bir Chiweenie ve Juice, bir pit bull) ama aynı zamanda kocamla el ele yürümeyi de seviyorum.

3

Biraz YouTube, Biraz Kriter

YouTube benim en sevdiğim sosyal teknolojidir. Beethoven'la ilgili bir dersin tamamını izleyebilir, aksanları dinleyebilir veya renk terapisi hakkında bilgi edinebilirim. Aynı zamanda filmleri de seviyorum, dolayısıyla Criterion Koleksiyonunu da seviyorum. Çok düşünceli ve seçilmiş. Genellikle YouTube'da olmayan birçok röportaj vardır. Örneğin Ingmar Bergman'ın “Sonbahar Sonatı”nı nasıl bestelediğini anlattığı bir röportajı izleyebilirim.

4

Defterler

Defterim olmadan bir gün bile geçiremiyorum. Google takvimlerinin ve bunun gibi şeylerin büyük bir hayranı değilim. Yazmanın ve hatırlamanın, üzerini çizmenin ve not almanın dokunsal hissini seviyorum. Onları oldukça büyük seviyorum, bu yüzden mükemmel olmak zorunda kalmadan (iyileşmekte olan bir mükemmeliyetçi olarak) yazıp karalayabiliyorum.

5

Hint yağı ve ısıtma yastıkları

Yakın zamanda endometriozis ameliyatı geçirdim ve ameliyat iyileşmenin ayrılmaz bir parçasıydı. Hint yağını midenize uygulayın ve ardından ısıtma yastığını üstüne yerleştirin. Okuduklarıma göre sakinleştirici, basit bir şeymiş. Bunu 30 dakikadan bir saate kadar yapıyorsunuz.

6

Kum saati maskarası

Ben kibirliyim ve bu maskara cidden şimdiye kadar denediklerimin en iyisi. Her gün yaptığım tek makyaj bu. Uygulaması kolaydır, kirpikler harika görünür ve çıkarılması kolaydır. Onu çıkardığında rakun gibi görünmeyeceksin ya da birisinin gözüne çarpmış gibi görünmeyeceksin.

7

Diş bakımım

Diş ipi kullanmadan ve dil kazıyıcı olmadan güne başlamaya hazır hissetmiyorum kendimi. Ve İsviçre'den çok sevdiğim bu diş macununu kullanıyorum: Elbette Seni Hala Seviyorum. Kendimi temiz hissetmeye ve dişlerime bakım yapmaya çok önem veriyorum. Günü geride bırakıp yeni bir güne başlamayı seviyorum. Taze bir damak tadında.

8.

Cam su şişeleri

Artık plastik yok. Bu çevre için iyi değil. Ve senin için de iyi değil. Yapılması daha uzun süren şeyler üzerinde daha fazla düşünmeye çalışıyorum. Camın üretilmesi plastiğe göre daha zordur; süreç biraz daha uzun sürer. Daha yavaş olan şeyleri takdir etmek güzel. Bu değerli dünyamız için daha iyidir.

9

Altın halka küpe

Los Angeles'taki XIV Karats'taki bu büyük mağazadan sürekli taktığım halka küpeler var. Neredeyse hiç ağırlıkları yok, tatlı ve zarifler. Arkadaşımın kusursuz bir zevke sahip olan annesi yakın zamanda öldü ve bana onu nereden aldığımı sordu. Bunları fark etmesinin harika olduğunu düşündüm ve bunları her taktığımda onu sevgiyle düşünüyorum.

10

Tasarruf Kitapları

Kitaplarımın çoğunu orada buluyorum. Paris'te yaşayan Amerikalı bir kız hakkında oradan aldığım “The Dud Avocado” kitabını ve Nora Ephron'un “Boynum Hakkında Kötü Hissediyorum” adlı kitabını okuyorum. DEHB'den ciddi şekilde muzdaripim, bu yüzden birçok şeyi aynı anda okuyorum. Az önce 10 tane sipariş verdim ve hepsi 70 dolardı. 10 kitaptan Carl Jung'un “Answer to Job” kitabını sabırsızlıkla bekliyorum. Onu seviyorum; onun meselesi, bizim bilinçdışını bilinçli kılmak için burada olmamızdır.