Onaylayın veya reddedin: Diane von Furstenberg

yüzelli

New member
Maureen Dowd: Anne Hathaway anvelop elbiseyle tasarlandı.

Diane von Furstenberg: Bunu bana annesi söyledi.

Bir zamanlar Brigitte Bardot'nun Saint-Tropez'deki evinde bir partideydiler.

Bende var. Korsan teması vardı.

O ve Barry, Jeff Bezos ve Lauren Sanchez'e nişan partisini verdiler. Uzayda evlenmeleri gerektiğini düşünüyorlar.

Bunu asla söylemedim.

Lauren Sanchez'in Jeff Bezos'un yatının kuklası modeli olduğu gibi, siz de Barry'nin yatının kuklası modelisiniz.

Barry tekneyi yaparken bir figür istedi ve ben de arkadaşım heykeltıraş Anh Duong'dan onu yapmasını istedim. Tekneye tanrıça Eos'tan esinlenerek Eos adı verildiği için ilham aldı ve benden modellik yapmamı istedi. Benimki metalden yapılmış. Çok güzel. İki kez dünyanın çevresini dolaştı. Belki mezarlığım için bir kopyasını yaparım.

“Sıkıcı” kelimesi sizi sıkıyor.

“Sıkıcı” kullandığım bir kelime değil ama pasifliği de kesinlikle sevmiyorum.

Her zaman aynalara hayran kalmışsınızdır.

Bu doğru. Ayna çok önemli. iletişime geçmem lazım Ben. Umarım kibir değildir ve umarım narsisizm değildir ama kendi göz temasım bana güç veriyor.

Diana Vreeland şimdiye kadar tanıştığınız en korkutucu insandı.

Aslında korkutucuydu. Bunu söylemeyi de seviyorum çünkü bu Anna'yı rahatsız ediyor.

Vintage iseniz vintage kıyafetler giymemelisiniz.

Hayır, vintage'ı seviyorum. Ama güzel giyinip yaşlandığınızda daha yaşlı görünürsünüz. Met Gala'yı bu yüzden sevmiyorum.

Her zaman biraz yıkılmış görünmeyi seviyorsun.

Evet ediyorum. Yani küçükken bile biraz yıpranmış, oyuncak bebek gibi olmayan kadınlardan hoşlanırdım.

Eğer hafif paketlersen, hafif yaşarsın.

Evet. En iyi tasarım fikirlerimi paketliyorum.

Jackie Kennedy Onassis'le aynı kuaför salonuna sahiplerdi.

Evet, sonra saçlarımı düzleştirdim.

Her sabah kalkmadan önce, normalde asla tanışamayacak olan iki kişiyi birbirine bağlayan bir e-posta gönderirsiniz.

Her gün bir mucize gerçekleştirebilmek harika bir şey.

Haftada bir kez normalde konuşmayacağınız birine zamanınızı ayırın.

Bunu onlar için yaptığınızı sanıyorsunuz ama sonuçta kendi ufkunuzu genişletiyorsunuz.

Tüm başarılı kariyer kadınlarının eşlere ihtiyacı vardır.

Hayır, bir eşimin olmasını istemiyorum. Daha kötü bir şey hayal edemiyorum. Bir asistanım olması pek mümkün değil. Birinin programımı dikte etmesinden hoşlanmıyorum.

Modelinizde pembe anvelop elbisesi, bavulu, pasaportu ve kolunun altında bir gazete bulunan jet sosyete Barbie'si var.

Sahip olmadığım hiçbir şey yok. Hayatım çok perişan.