Stephen Colbert, Kevin McCarthy’nin sorunları hakkında heyecanlı

yüzelli

New member
Kazanmak için 218 oya ihtiyacı var ama ilk iki oydan sadece 203 oy aldı. Tamam, iki kez kaybetti ama ne derler bilirsiniz: ‘Üçüncü kez bu – o da kaybetti.’” – STEPHAN COBERT

“Kevin McCarthy, yeterince sağa eğilmediğini düşünen bir grup aşırılık yanlısı Cumhuriyetçi tarafından rehin tutuluyor. Bu kaçıklara birden fazla teklifte bulunmasına rağmen bugün üç tur oylamayı kaybetti. Kongre Etiği Ofisi’ni kesmeyi bile kabul etti. Bu, temelde emniyet kemerlerini fettuccine ile değiştirmek gibi bir taleplerinden biri.” – JİMMY KİMMEL

“Biliyorsun kontrol ettim. Teknik olarak Anayasa, Meclis Başkanı’nın Kongre’nin seçilmiş bir üyesi olmasını gerektirmiyor – herhangi bir Amerikalı olabilir ki bu bana oldukça sağlam bir Pauly Shore filminin öncülü gibi geliyor. – JİMMY KİMMEL

“Ama unutma, hayatta kazanmaktan ya da kaybetmekten daha önemli şeyler var – kaybettiği için Kevin McCarthy ile dalga geçmelisin.” – STEPHAN COBERT

“Raporlara göre ofisindeki stajyerlerin ona ‘Bay’ demesi bekleniyor. Konuşmacı” ve bu hafta sonu personelinin kutularını Konuşmacının ofisine getirdiği görüldü. Paketi açmak için acele etmeyecektim. Oyları saymada iyi olmayabilir ama tavukları yumurtadan çıkmadan önce saymada iyi.” – STEPHAN COBERT

“George Santos, bugün New York Eyalet Temsilciler Meclisi üyesi olarak yemin etti. Ve başlangıçta iddia ettiği gibi Pandora değil.” – SETH MEYERS

“Santos, New York’ta yeni seçildi ve yakın zamanda seçim kampanyası sırasında her şey hakkında yalan söylediğini öğrendik – ve ben bunu burada tamamlıyorum.” – STEPHAN COBERT

Yeni başlayanlar için Santos, kampanyası sırasında hem Baruch Koleji’ne hem de New York Üniversitesi’ne gittiğini iddia etti, ancak hiçbir okul iddialarını destekleyecek kayıt bulamadı. Yani belki mezun olmadı ama lisans derecesini aldı.” – STEPHAN COBERT